Spokojený tým zaměstnanců je klíčem k úspěchu každého manažera. Proto valašský Resort Kyčerka a Grandhotel Tatra nabízí program na míru pro malé i velké firmy.

„Vyberte si z pestré nabídky indoorových a outdoorových aktivit a zbytek nechejte na nás. Poskládáme Vám teambuilding šitý na míru s těmi nejlepšími službami a vždy ochotným personálem,“ potvrzuje ředitelka Jana Tomanová, která v Resortu Kyčerka firemním týmům nabízí jak luxus ve čtyřhvězdičkovém hotelu, tak například pohodlí v typických valašských chalupách, pobyt na Statku U Rajmunda a mnoho dalších variant dle možností a požadavků zájemců.

„Stále více firem se o své zaměstnance chce dobře postarat, a poděkovat jim za jejich práci. Některé k tomu vybírají luxusní hotelové prostředí s nejlepší kuchyní, grilováním na terase a wellness, jiné dávají přednost horské turistice a cykloturistice,“ dodává ředitelka s tím, že stačí pouze, aby firma přiblížila konkrétní požadavky, a vše bude připraveno na klíč.

A co zájemce čeká konkrétně? Po přivítání chlebem, solí a pálenkou to jsou nejrůznější degustace, soutěže, kurzy vaření, atraktivní týmové hry, dobrodružné výpravy a podobně. Na Statku U Rajmunda se pak účastníci pobytu vrátí do dob našich předků: „Všichni si tu mohou opravdu máknout bez ohledu na pozici ve firmě. Naučí se pást ovce, podojit krávy, pracovat s vidlemi a sekyrkou i mnoho dalšího. A na ranní buzení mobilem zapomeňte – na to tu máme kohouta,“ říká s úsměvem farmářka Věra Lusková.

Jednoduše o zábavu, pohodlí a dobrou náladu je v Resortu Kyčerka postaráno. Kromě firemních kolektivů jsou zde samozřejmě vítány i sportovní nebo studentské kolektivy, folklorní soubory a pochopitelně rodiny s dětmi či jednotlivci.