Díky variabilitě a velikosti sálů dokáže O2 universum, v současné době speciálních hygienických požadavků, přijmout daleko větší počet účastníků než konkurenční prostory. Bonusem je pak unikátní streamingové studio, jenž bylo zřízeno ve spolupráci s AV Media Events v sále B. Studio nabízí exkluzivní prostor pro konání hybridních konferencí a může se pochlubit největší LED stěnou v České republice o velikosti 16x4m s možností multimediální prezentace. O2 universum je tedy schopno přivítat virtuální konference, kongresy či prezentace.

V rámci speciálního balíčku je nabízen set-up, který zajišťuje požadované rozestupy mezi účastníky, poskytuje nejnovější AV techniku či zabezpečené připojení k internetu a v neposlední řadě jsou dodržovány veškerá hygienická opatření – dezinfekční prostředky k dispozici ve všech prostorech, měření teploty zaměstnanců při nástupu do práce, personál po celou dobu konání akce nosí roušky a v případě cateringu také používání jednorázových rukavic.

V rámci kapacity se dokáže O2 universum přizpůsobit přáním klienta a v podstatě na takové akce nemá limity. Disponuje celkem 21 sály různých velikostí a každý jednotlivý sál nabízí několik variant uspořádání. V současné době byla také dokončena rekonstrukce 15 nových salonků na obchodním prstenci O2 areny. Celkově se tedy O2 universum dostává na 36 unikátních prostor, které lze klientovi nabídnout.