Vánoce se blíží. Je tu nejvyšší čas pro rezervace termínů nejen pro rodiny, ale také firemní večírky a samozřejmě také vánoční a silvestrovské pobyty, spojené s lyžováním. Vyrazte za zábavou, relaxací, ale také klidem a pohodou do Velkých Karlovic!

Čeká vás exkluzivní menu, zahrnující nejrůznější delikatesy, vegetariánskou variantu i nápojové balíčky, atraktivní bonusy pro všechny zájemce či retro tematické večírky.

Teambuilding v resortu Kyčerka stmelí kolektiv Vaší firmy

Valašský Resort Kyčerka a Grandhotel Tatra nabízí program na míru pro malé i velké firmy. Ten je možné přizpůsobit každému ročnímu období.

„Vyberte si z pestré nabídky indoorových a outdoorových aktivit a zbytek nechejte na nás. Poskládáme Vám teambuilding šitý na míru s těmi nejlepšími službami a vždy ochotným personálem,“ potvrzuje ředitelka Jana Tomanová.

Resort Kyčerka nabízí jak luxus ve čtyřhvězdičkovém hotelu, tak například pohodlí v typických valašských chalupách, pobyt na Statku U Rajmunda a mnoho dalších variant. Stačí pouze, aby firma přiblížila konkrétní požadavky, a vše bude připraveno na klíč.

A co zájemce čeká konkrétně? Přivítání chlebem, solí a pálenkou, nejrůznější degustace, soutěže, kurzy vaření, atraktivní týmové hry, dobrodružné výpravy a podobně. Na Statku U Rajmunda se pak účastníci pobytu vrátí do dob našich předků: „Všichni si tu mohou opravdu máknout bez ohledu na pozici ve firmě. Naučí se pást ovce, podojit krávy, pracovat s vidlemi a sekyrkou i mnoho dalšího. A na ranní buzení mobilem zapomeňte – na to tu máme kohouta,“ říká s úsměvem farmářka Věra Lusková.

O zábavu, pohodlí a dobrou náladu je v Resortu Kyčerka postaráno. Kromě firemních kolektivů jsou zde samozřejmě vítány i sportovní nebo studentské kolektivy, folklorní soubory, rodiny s dětmi či jednotlivci.